Recenzja Decubal Face Wash Nawilżającej Pianki Do Mycia Twarzy

Piankę do mycia twarzy otrzymałam do przetestowania od firmy Decubal, jak i kilka innych kosmetyków.

Wygląd produktu:

Pianka znajduje się w przeźroczystej buteleczce o pojemności 150 ml.  Dzięki wygodnej pompce, pianka jest bardzo wygodna w użyciu.

Piankę stosuję od 28 maja i dopiero zużyłam jej pół, więc jest bardzo wydajna, co mi się bardzo podoba :) Pianka w buteleczce jest w formie przeźroczystego żelu.

 Kolor i konsystencja:

Pianka ma konsystencję lekkiego, białego musu. Przed nałożeniem jej na twarz rozcieram ją w dłoniach, wtedy mam uczucie gładkości i delikatności.

Opinia:

Pianka jest bardzo łagodna dla skóry twarzy, więc pasuje do każdego rodzaju skóry. Świetnie nawilża i oczyszcza. Po umyciu skóra się nie wysusza jak przy innych preparatach do mycia twarzy.  Nie ściąga i nie podrażnia w żaden sposób skóry. Piankę powinno się stosować rano i wieczorem.  W składzie nie ma rakotwórczych parabenów, co mnie jeszcze bardziej przekonuje do tych kosmetyków.

Bardzo jestem zadowolona z tej pianki do mycia twarzy. Spełniła w 100% swoje zadanie i jest to mój nr 1 spośród innych kosmetyków do mycia twarzy :)

Moja ocena: 5/5

2 Odpowiedzi na Recenzja Decubal Face Wash Nawilżającej Pianki Do Mycia Twarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>